Williams, Farmer & Olechno, LLC - Koncentrujemy się na przyszłości Twojej rodziny

Jako rodzinna firma prawnicza z siedzibą w Chicago, jesteśmy oddanymi rzecznikami, którzy współpracują z naszymi klientami w celu rozwiązania problemów, i my możemy pomóc w stworzeniu zrozumiałego planu na przyszłość.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w prawie rodzinnym wiemy, że zmiany w strukturze rodziny mogą być mylące. Proces ten jest wyczerpujący emocjonalnie, czasochłonny i może pozostawiać wiele pytań.

W kancelarii prawnej w Chicago, nasi adwokaci zapewniamy kompleksową reprezentację rozwodów i reprezentację prawa rodzinnego klientom w hrabstwie Cook, hrabstwie Lake, hrabstwie DuPage i hrabstwie Will od ponad 25 lat.

Adwokaci prawa rodzinnego, którzy pomogą ci znaleźć spokój.

Jesteśmy firmą rodzinną z pełnym zakresem usług, świadczącą spersonalizowane, profesjonalne usługi dla klientów od pierwszego dnia aż do rozwiązania ich problemów. Nasza praktyka obejmuje szeroki zakres spraw z zakresu prawa rodzinnego, w tym:

 • Intercyzy przed oraz po malzenskie
 • Nakazy Ochrony
 • Rozwody
 • Alimenty
 • Wizytacje z Dziecmi przed oraz po rozwodzie
 • Opieka nad Dziecmi przed oraz po rozwodzie
 • Separacje
 • Ustalenie Ojcostwa
 • Adopcje
 • Podzial Majatku
 • Oszacowanie Majatku
 • Podzial Dlugow
 • Prawa dla Dziadkow
 • Ustalenie Pomocy Finansowej dla Dzieci w Szkole Wyzszej
 • Podzial Emerytor
 • Pozwolenie na Wywiezienie Dzieci poza Stan lub poza Kraj
Family Law Litigators

Prawnicy Williams, Farmer & Olechno, LLC rozumieją finansowe, prawne i emocjonalne zawiłości prawa rodzinnego. Uważamy, że ważne jest zachowanie uprzejmości i współpraca w miarę możliwości, dlatego szukamy rozwiązań, zanim przystąpimy do spornych sporów. Jeśli jednak konieczne jest postępowanie sądowe, jesteśmy przekonującymi rzecznikami i pomożemy Ci osiągnąć wyniki, na które zasługujesz. Nasi prawnicy są specjalistami w dziedzinie negocjacji, ale jesteśmy gotowi zmierzyć się z najtrudniejszymi przeciwnikami na sali sądowej, pozostając skupieni na ważnych kwestiach, które są motorem rozwiązań.

Williams & Farmer: Family Law Lawyers Chicago

Dzięki Williams, Farmer & Olechno, LLC możesz oczekiwać indywidualnej uwagi, lojalności i jasnych, zrozumiałych wyjaśnień podczas całego procesu.

Agnes Zielinski Olechno: Polish Family Law Attorney

Agnes Zielinski Olechno

Polski Adwokat prawa rodzinnego w Chicago

Agnes wnosi do Williams, Farmer & Olechno, LLC niezrównane zaangażowanie w potrzeby klienta i realistyczną perspektywę, która pomaga jej tworzyć skuteczne strategie na dłuższą metę. Zawsze poświęcając czas na wyjaśnienie złożoności procesu prawnego, Agnes jest w stanie uspokoić swoich klientów i pozwolić im być pewnym, że pójdą naprzód, bez względu na to, jaką ścieżkę uzgodnią.

Łączy swoje umiejętności jako sporu sądowego, doświadczenia jako adwokata dziecięcego i współczucia dla rodzin w okresie przejściowym, aby bronić swoich klientów i ich rodzin. Jej duże doświadczenie w prowadzeniu klientów przez emocjonalne napięcia rozwodowe i rozwiązywania różnych problemów prawnych pozwoliło wielu osobom, parom i dzieciom zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i traumy emocjonalnej.

Agnes, która otrzymała certyfikat Civitas Child Law Fellowship oraz Child and Family Law Certificate, otrzymała dyplom Cum Laude z Loyola University School of Law. Od czasu otrzymania licencji adwokackiej Agnes otrzymała nagrodę Rising Star Award 2016-2020 od SuperLawyers, a także nagrodę AVVO Client’s Choice Award 2015-2020.

Agnieszka biegle włada językiem polskim i przygotowuje się do świadczenia usług prawnych i skierowań do klientów polskojęzycznych.

Matt Farmer: Polish Family Law Attorney

Matt Farmer

Adwokat

Przed zostaniem adwokatem prawa rodzinnego Matt przez ponad 20 lat pracował nad wysokimi stawkami biznesowymi w sądach stanowych i federalnych w całym kraju.

Mając duże doświadczenie, Matt może być ofensywnym adwokatem dla swoich klientów, gdy jest to konieczne – w rzeczywistości może krok po kroku pozbyć się większości swoich przeciwników. Uważa, że ​​najlepszym sposobem na osiągnięcie korzystnych rozstrzygnięć w sprawach jego klientów jest przygotowanie się na rozprawę.

Matt jest również znany ze swojej zdolności do współczucia ludziom przez niezwykle trudny okres, pozwalając im zobaczyć dobry kierunek na swoją przyszłość. Widzi swoją podwójną rolę jako pomaganie swoim klientom w zrozumieniu możliwych wyników w ich sytuacjach, a następnie doradzanie im najlepszej strategii uzyskania pożądanych rezultatów. Matt nie uważa, że ​​sprawa prawa rodzinnego powinna być kiedykolwiek wykorzystywana jako narzędzie do wyrządzania krzywdy komukolwiek.

Jako adwokat swoich klientów Matt rozumie koszty (finansowe i emocjonalne) sporów i zawsze najpierw zajmie się strategicznymi negocjacjami. Jest otwarty i przedstawia swoją uczciwą opinię na temat tego, czy sprawa powinna przejść do procesu, czy też powinna zostać rozstrzygnięta.

Matt przez wiele lat pełnił funkcję członka wydziału w programie „Building Trial Skills Programme” National Institute of Trial Advocacy, a także jako członka wydziału NITA w klasie adwokackiej dla obrońców publicznych hrabstwa Cook. Nauczał także prawników w zakresie próbnego wspierania prawników jako członek wydziału „Trial Boot Camp” Krajowego Stowarzyszenia Prawników Pracy. Ponadto był wykładowcą gościnnym w Northwestern University Pritzker School of Law i służy jako członek wydziału w programie intensywnej praktyki próbnej w Loyola University Chicago School of Law.

Zach Williams: Polish Family Lawyer

Zachary W. Williams

Adwokat (emerytowany)

Zachowując nierozstrzygalne i ukierunkowane, Zach wprowadza zdrowy rozsądek do sali sądowej i prowadzi sprawę do przodu. Zachowując 24 lata jako adwokat prawa rodzinnego, Zach spędził 16 lat jako asystent opiekuna publicznego w hrabstwie Cook, zanim rozpoczął swoją prywatną praktykę w 2011 r.

Zach reprezentował dzieci w spornych sprawach dotyczących opieki nad dziećmi w Departamencie Stosunków Domowych i reprezentował dzieci, które były oddziałami państwowymi w Departamencie Ochrony Dzieci Nieletnich. Zach jest doświadczonym adwokatem i rzecznikiem praw dzieci uwięzionych w trakcie spornych bitew. Jego świadomość wpływu sprawy na całą rodzinę sprawiła, że ​​stał się przedstawicielem sędziów powołujących pełnomocników w najtrudniejszych przypadkach.

Zach przekazuje te umiejętności w zakresie spraw związanych z opieką nad dziećmi prywatnym podmiotom. Z powodu swojej historii jako przedstawiciela dzieci Zach doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak przypadki wpływają na dzieci. Jego doświadczenie zapewniło mu wyjątkowy wgląd w sposób rozwiązywania nawet najbardziej trudnych spraw: Zach był prelegentem w Illinois Institute for Continuing Legal Education oraz podczas corocznego sympozjum Life Span na temat przemocy domowej. Jest byłym prezesem zarządu szkoły i członkiem rady charytatywnej, która służy młodym pokrzywdzonym w Evanston. Zach został również wybrany na SuperLawyer na Illinois w 2018 roku.

Nasze bogate doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego może pomóc w przeprowadzeniu trudnych sytuacji.

Family Law and Divorce Law Chicago

Prawo rodzinne, rozwód (kwestionowane / bezsporne) lub prawo małżeńskie
Naszą rolą w prawie rozwodowym i małżeńskim jest upewnienie się, że rozumiesz wszystkie dostępne możliwości rozwiązania możliwych wyników oraz ryzyko i koszty związane z realizacją każdego z tych wyników, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję dla siebie i swojej rodziny.

Williams & Farmer will get you parenting time

Czas rodzicielski i odpowiedzialność
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w reprezentowaniu dzieci w sprawach dotyczących stosunków domowych, w pełni rozumiemy wartość zachowania relacji dziecka z rodzicami i rodziną. Zawsze stawiając na pierwszym miejscu dobro dziecka, naszym celem jest pomoc w opracowaniu i wdrożeniu planu, który zapewni dziecku najbardziej stabilną sytuację.

Williams & Farmer will help you keep your property

Dystrybucja aktywów i nieruchomości
Niezależnie od tego, czy nieruchomości i aktywa są proste, czy złożone, jesteśmy w stanie pomóc Ci osiągnąć najbardziej korzystny wynik w Twojej sprawie. Pomożemy zapewnić, że Twoje aktywa zostaną zidentyfikowane i sprawiedliwie rozdzielone, abyś mógł budować swoją nową przyszłosć

Williams & Farmer are qualified child representative

Przedstawicielstwo dla dzieci i Gaurdian Ad Litem
Wyznaczony przez sędziów w najtrudniejszych przypadkach, Williams, Farmer & Olechno, LLC jest często mianowany na przedstawiciela dziecka, opiekuna ad litem lub rzecznika podczas postępowania rozwodowego lub opiekuńczego. Chociaż strony nie mogą same zatrudnić przedstawiciela dziecka, możesz poprosić sąd o wyznaczenie określonego pełnomocnika w sprawie. Przedstawiciel dziecka podejmuje działania w celu zbadania sytuacji i poinformowania sądu o najlepszym interesie dziecka.

Williams & Farmer are qualified mediators

Mediacja
Jako wykwalifikowani mediatorzy, Williams, Farmer & Olechno, LLC może działać jako niezależny podmiot zewnętrzny, aby pomóc w rozwiązaniu twojego rozwodu. Chociaż nie możemy być pełnomocnikiem żadnej ze stron, celem mediacji jest osiągnięcie porozumienia z obiema stronami bez ponoszenia kosztów dalszego postępowania sądowego. Mediacji można użyć do rozwiązania wszystkich spraw objętych ugodą małżeńską, w tym podziału nieruchomości, czasu rodzicielstwa i problemów finansowych.

Williams & Farmer are experienced litigation and trial lawyers

Spory sądowe i rozprawa sądowa
Jeśli postępowanie sądowe będzie konieczne, Williams, Farmer & Olechno, LLC ma umiejętności, które pomogą ci poruszać się po niekiedy niestabilnym krajobrazie rozwodów. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w sporach sądowych, zarówno przed sądami federalnymi, jak i rodzinnymi, możemy pomóc ci metodycznie przejść proces i doradzić ci, jak najlepiej wybrać konkretną sprawę. Ciężko pracujemy, aby osiągnąć pożądany rezultat, bez względu na to, jaką ścieżkę podąża Twoja sprawa.

Jezeli jestes w sytuacji ktora wymaga pomocy adwokata w sprawie rodzinnej, zapraszamy do naszej kancelari w Chicago, Orland Park, Schaumburg, albo Skokie na darmowa konsultacje lub prosimy o telefon na numer telefonu 312-981-5051.